niedziela, 12 kwietnia 2015

Z miłości do herbaty...

Wczoraj wieczorem zrobiłam kolejne zamówienie i pomyślałam sobie, że tak jak większości kobiet frajdę sprawia kupienie kolejnej pary butów, torebki lub po prostu bluzki - ja mam tak z herbatą. Dlaczego w takim razie o tym nie pisać? Może jest nas więcej? :)

Od razu chcę dodać, że z herbatą jestem trochę leniwa i preferuję te pakowane w torebeczki. Chociaż może nie jest to kwestia lenistwa, a jednak kwestia estetyczna? Niektóre z nich są po porostu prześliczne! O tak, myślę, że to jednak to :) Także nie znajdziecie tutaj opinii na temat herbat sypanych (chociaż nigdy nie mów nigdy!). 

Póki co, czekam na paczkę z herbatami i mogę powiedzieć, że na pewno będzie zdrowo, bo chcę przetestować herbaty detoksykujące. W końcu wiosna dała o sobie znać na poważnie i mój organizm zaczyna się domagać pewnych zmian. Dieta dietą, ćwiczenia ćwiczeniami, ale u mnie podstawą jest oczywiście HERBATA :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz